Mikey hozzászólása:

Nagyon jó meccs volt a tegnapi. Lőttünk négy szép gólt, amíg kellett nagyszerűen játszottunk, aztán lehoztuk a meccset, és ezzel már 6-2-nél tartunk. Otthon pedig 4-0.

A Rakell-Henrique-Silfverberg sor zseniálisat játszott ismét, a kid line is kezd belejönni egyre inkább (Terry gól, Steel assziszt) és nekem Larsson játéka is nagyon tetszik. Del Zotto is szokatlanul megbízható és Guhle kiesése óta előrefelé is hozzá tud tenni.

Silfverbergnek és Fowlernek jót tett a sokkal támadószelleműbb taktika és az hogy nincsen annyira lekorlátozva a játékuk, hanem sokkal szabadabban játszhatnak.

Ugyan 60 percet még nem sikerült végig jól játszani, de nagyon tetszetős 20-30-40 percei mindig vannak a csapatnak, és mivel a védekezés is igencsak magabiztos (vagy ha nem, akkor a kapuvas mindig segít), így belefért eddig, hogy előrefelé nem tudunk 60 percet jól játszani. A kapusaink meg 94% felett védenek, ezt nem is kell ragozni.

8 meccs nem sok, de a kezdés nekem összességében nagyon tetszik.